Doradcy

Zapraszamy na konsultacje do naszych Doradców! Konsultacje mogą być zrealizowane wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji poprzez zakładkę „Darmowe konsultacje”.

Doradcy pełnią dyżury w swoich placówkach macierzystych oraz w siedzibie Gdyńskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli, ul. Słowackiego 53, 81-392 Gdynia.

 Nazwisko i imięSpecjalizacjaKonsultacjePlacówka macierzystaAdres e-mail
nazwaDomzała AnnaMatematykaPSSP Gdynia:
wtorek, 8:15 - 9:15,
piątek, 13:00-14:00
GODN:
druga środa każdego miesiąca, 13:30 - 14:30.
Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w GdyniA.Domzala@godn.eu
nazwaKulińska AnnaJęzyk angielskiZSAE Gdynia: poniedziałek 13.00-14.00, piątek 11.05-12.05
GODN wtorek 13.30-14.30
Zespół Szkół Administracyjno - Ekonomicznych w GdyniA.Kulinska@godn.eu
nazwaZatwarnicka AnnaBiologiaPZS nr 3 w Wejherowie:
Poniedziałek 12.25-13.20
Piątek 11.30-12.30
GODN:
Czwartek - 12.00-13.00 (proszę o wcześniejszą wiadomość)
Powiatowy Zespół Szkół nr 3 w WejherowieA.Zatwarnicka@godn.eu
nazwaZięba AnnaEdukacja wczesnoszkolnaŚrody 10.45-11.30 - Szkoła Podstawowa w Kosakowie
Środy - 13.00-14.00 GODN
Szkoła Podstawowa w KosakowieA.Zieba@godn.eu
nazwaKorek Arkadiusz Wychowanie fizyczneSzkoła Podstawowa nr 6 w GdyniA.Korek@godn.eu
nazwaChojnowska-Gąsiorek Beata InformatykaSP6 Gdynia:
poniedziałek 14:45-15:45;
Teams: wtorek 8:00-9:00;
GODN czwartek: 13:30-14:30;
Szkoła Podstawowa Nr 6 w GdyniB.Chojnowska-Gasiorek@godn.eu
nazwaFiszer BeataJęzyk polskiZSP nr 3 w Gdyni:
wtorki 12:40-13:40
piątki 8:50-9:50
GODN: czwartki 10:00-11:00 (po wcześniejszym umówieniu się)
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Gdynib.fiszer@godn.eu
nazwaMaria Płotka DorotaPedagogZSP nr 3: Środa 14:00-16:00. GODN: Czwartek: 12:30-13:30Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w GdyniD.Plotka@godn.eu
nazwaAndruchów Elżbieta MartaJęzyk polskiXIV LO: środa 10.00 - 11.00 i piątek 15.30 -16.30. GODN: Czwartek 11.30 - 12.30.XIV Liceum Ogólnokształcące w GdyniE.Andruchow@godn.eu
nazwaGawron JoannaReligiaSp nr 51: wtorek 9:40-10:40, piątek: 9:00-10:00. GODN: środa 10:35-11:35 SP nr 51 w GdyniJ.Gawron@godn.eu
nazwaKalota JustynaChemiaSP nr 28: Środa 14:30 - 15:30, czwartek 8:00 - 9:00. GODN: Wtorek 14:00 - 15:00.Szkoła Podstawowa nr 28 w GdyniJ.Kalota@godn.eu
nazwaCiesielska KrystynaEdukacja wczesnoszkolnaZSP 2 Gdynia:
poniedziałek 8.00-8.45
piątek: 9.40-10.40
GODN: poniedziałek13.00-14.00
ZSP nr 2 w GdyniK.Ciesielska@godn.eu
Lewandowska LucynaWsparcie psychologiczne
Prawo oświatowe w zakresie organizowania kształcenia dzieci niepełnosprawnych
PPP nr1 w Gdyni
środy: 12:30-14:30
GODN pierwsza środa miesiąca: 15:00-16:00
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1L.Lewandowska@godn.eu
725-269-758
nazwaMarzena ParadowskaMatematykaSzkoła Podstawowa w Kosakowie
środa 11.30-12.30
czwartek 10.45-11.45
(po wcześniejszym umówieniu)
Szkoła Podstawowa w KosakowieM.Paradowska@godn.eu
nazwaMałgorzata Gogola Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolnaGODN:
czwartek 13.00-14.00
Przedszkole nr 23 w Gdyni: poniedziałek 15.30-16.30
Przedszkole nr 23 w GdyniM.Gogola@godn.eu
nazwaMałgorzata Onasch-Ptaszyńska GeografiaZespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 w GdyniM.Onasch-Ptaszynska@godn.eu
888 336 715
nazwaMichał OlszewskiWychowanie fizyczneZespół Szkolno-Przedszkolnym nr 5 w GdyniM.Olszewski@godn.eu
Renata Wolińska Pomoc psychologiczno-pedagogicznaSP 18 wtorek 14.30-15.30
piątek 13.00-14.00
Szkoła Podstawowa nr 18 w GdyniR.Wolinska@godn.eu
Anetta Lilla Czoska Edukacja wczesnoszkolnaGODN: poniedziałek:12.45-13.45;
Sp nr 6 ul. Cechowa 22: wtorek, środa 14.00-15.00.
Szkoła Podstawowa Nr 6 w Gdynia.lilla-czoska@godn.eu
Ireneusz TrojanowiczReligiaGODN: Wtorek 9.00-10.00
SP 39: Wtorek 12.00-13.00 i 16.00-17.00
Szkoła Podstawowa nr 39 w Gdynii.trojanowicz@godn.eu
Monika PiekarzDoradztwo zawodowe PPP 1: Poniedziałek 9.00-11.00
GODN: Czwartek 13.00-14.00
(proszę o wcześniejszy kontakt mailowy)
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 w Gdyni m.piekarz@godn.eu
Felicja Baska-BorzyszkowskaJęzyk kaszubskiZespół Szkół w Brusachf.baska-borzyszkowska@godn.eu
Maria BazaczekWychowanie przedszkolneGODN: wtorek 13.00-14. 00
ZSP nr 3, w Gdyni, sala nr 12: środa od13.00-15.00 (po wcześniejszym umówieniu)
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w GdyniM.Bazaczek@godn.eu
Elżbieta PryczkowskaJęzyk kaszubskiGODN: Czwartek 14.00 do 15.00
SPTUCHOM
poniedziałek
12.00do 13.00
Szkoła Podstawowa w TuchomiuE.Pryczkowska@godn.eu
785186563
nazwaPatrycja Doroszewska-OlenderJęzyk niemieckiZSP nr 3: poniedziałek 14:45 - 15:45, środa 11.30 -12.30 GODN: Czwartek 10:00-11:00 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Gdynip.doroszewska-olender@godn.eu
Sebastian RopelGeografia ZSO nr 8 w Gdyni: wtorki 14:45-15:45
Teams: środy 7:45-8:45
GODN: czwartki 11:00-12:00 (proszę o wcześniejsze umówienie się)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8 w Gdyni s.ropel@godn.eu
Katarzyna PawłuszyńskaWychowanie przedszkolneGODN: wtorek 13:00-14:00
ZWE: poniedziałek 15.30-16.30, czwartek 10.30-11.30 (po wcześniejszym umówieniu)
Zespół Wczesnej Edukacji nr 1k.pawluszynska@godn.eu
Anna KozłowskaWychowanie przedszkolneGODN środa 13:00-14:00 (po wcześniejszym umówieniu się)
Przedszkole nr 58 wtorek 13:00-15:00
Przedszkole nr 58, Gdynia,a.kozlowska@godn.eu
Szwejkowska Kulpa AgnieszkaEdukacja wczesnoszkolnaSzkoła Podstawowa nr 28 w GdyniA.Szwejkowska-Kulpa@godn.eu
Piotr GierszewskiWiedza o społeczeństwieSzkoła Podstawowa nr 10 w Gdańsku
nazwaKatarzyna DrausalJęzyk angielskiGODN: czwartek 12:00-13:00
SP 1 Bolszewo: 11:50-13:50
Szkoła Podstawowa nr 1 w Bolszewiek.drausal@godn.eu