Doradcy

Zapraszamy na konsultacje do naszych Doradców!

Doradcy pełnią dyżury w swoich placówkach macierzystych oraz w siedzibie Gdyńskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli, ul. Słowackiego 53, 81-392 Gdynia.

Imię i nazwiskoSpecjalizacjaKonsultacjePlacówka macierzystaAdres e-mail
Agnieszka Szwejkowska KulpaEdukacja wczesnoszkolnaPoniedziałek 15:30 - 16:30. GODN: Wtorek 12:00 - 13:00Szkoła Podstawowa nr 28 w GdyniA.Szwejkowska-Kulpa@godn.eu
Anna DomzałaMatematykaPoniedziałek: 14:00-15:00 PSSP,
Piątek 14:00-15:00. GODN: Czwartek 13:30 - 14:30
Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w GdyniA.Domzala@godn.eu
Anna Drotlew MatematykaPoniedziałek 15.00-17.00 PZS Reda
GODN: Czwartek 13.30-14.30
Powiatowy Zespół Szkół w RedzieA.Drotlew@godn.eu
504 225 577
Anna Kulińska Język angielskiPoniedziałek 10:10 - 11:10,
Czwartek 09:20 - 10:20. GODN:
Środa 11:30 - 12:30
Zespół Szkół Administracyjno - Ekonomicznych w GdyniA.Kulinska@godn.eu
Anna Zatwarnicka BiologiaPoniedziałek 10:30 - 11:30, Wtorek 15:00 - 16:00. GODN: Czwartek 12:00 - 14:00Powiatowy Zespół Szkół nr 3 w WejherowieA.Zatwarnicka@godn.eu
Anna Zięba Edukacja wczesnoszkolnaGODN: Czwartek 12:00 - 13:00Szkoła Podstawowa nr 39 w GdyniA.Zieba@godn.eu
Arkadiusz KorekWychowanie fizyczneWtorek: 11:00 - 12:00. GODN:,
Środa: 10:30 - 11:30
Szkoła Podstawowa nr 6 w GdyniA.Korek@godn.eu
Beata Chojnowska-GąsiorekInformatykaWtorek 8:30-9:30 SP6,
Środa 10:30-11:30 SP6.
GODN: Czwartek 12:00-13:00
Szkoła Podstawowa Nr 6 w GdyniB.Chojnowska-Gasiorek@godn.eu
Beata FiszerJęzyk polskiŚrody 15:30-17:30 ZSP3,
GODN: Czwartki 14:30-15:30 GODN.
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w GdyniB.Fiszer@godn.eu
Dorota Maria PłotkaPedagogWtorek 12:00 – 13:00, Piątek 09:30 – 10:30. GODN: Czwartek 13:00 – 14:00Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w GdyniD.Plotka@godn.eu
Elżbieta Marta Andruchów Język polskiPoniedziałek: 14:30 - 15:30, Środa: 13:30 - 14:30. GODN: Czwartek: 11:00 - 12:00XIV Liceum Ogólnokształcące w GdyniE.Andruchow@godn.eu
Ewa Grzymkowska Język angielski Poniedziałek, Wtorek 8:00-9:00;
GODN: Czwartek 13:00-14:00
Szkoła Podstawowa nr 1 w RumiE.Grzymkowska@godn.eu
503 159 138
Grażyna Grzymała BiologiaWtorek 09:25 - 10:25, Środa 15:00 - 16:00 GODN: Czwartek 13:00 - 14:00G.Grzymala@godn.eu
Grażyna Szotrowska HistoriaPoniedziałek 09:00 - 10:00, 15:25 - 16:25.
GODN: Czwartek 13:30 - 14:30
Szkoła Podstawowa nr 40 w GdyniG.Szotrowska@godn.eu
Joanna Gawron ReligiaWtorek: 09:40 - 10:40, Piątek 09:40 - 10:40. GODN: Poniedziałek 14.40- 15.40 SP nr 51 w GdyniJ.Gawron@godn.eu
Jolanta Karge-KusMuzykaPoniedziałek 14:30 - 15:30 SP 40 ul. Gospodarska 1;
Wtorek 12:30 - 13:30 SP 40 ul. Rozewska 33,
GODN: Piątek 11: 15 - 12:15
Szkoła Podstawowa nr 40 w GdyniJ.Karge-Kus@godn.eu
Jolanta Rucka InformatykaŚroda: 12:30-14:30
GODN: Czwartek 10:00-11:00
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w GdyniJ.Rucka@godn.eu
513 100 649
Justyna KalotaChemiaPoniedziałek, Środa 14:30-15:30
GODN: Wtorek 14:00 - 15:00
Szkoła Podstawowa nr 26 w GdyniJ.Kalota@godn.eu
Katarzyna GołębiowskaJęzyk angielskiŚroda 08:30 - 10:30, GODN: Wtorek: 13:00 - 14:00I Liceum Ogólnokształcące w SopocieK.Golebiowska@godn.eu
501084844
Katarzyna Szmuksta Język polski Wtorek 13:20-14:20,
Środa 11:15-12:15. GODN:
Czwartek 10:30-11:30
X Liceum Ogólnokształcące w GdyniK.Szmuksta@godn.eu
Krystyna Ciesielska Edukacja wczesnoszkolnaPoniedziałek: 10:30 - 11:30,
Piątek 08:30 - 09:30. GODN:
Wtorek: 13:00 - 14:00
ZSP nr 2 w GdyniK.Ciesielska@godn.eu
Lucyna LewandowskaWsparcie psychologiczneŚroda 12:30 - 14:30. GODN: Środa 15:00 - 16:00Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1L.Lewandowska@godn.eu
Marzena ParadowskaMatematykaŚroda 11:45-13:45 SP39,
Czwartek 12:00-13:00 GODN
Szkoła Podstawowa nr 39 w GdyniM.Paradowska@godn.eu
Małgorzata Gogola Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolnaWtorek: 12:00 - 14:00,
Czwartek 14:00 - 15:00 GODN
Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 w GdyniM.Gogola@godn.eu
Małgorzata Onasch-Ptaszyńska GeografiaŚroda 14.30 – 15.30, Wtorek: 10:30 - 11:30. GODN: Poniedziałek 14:00 - 15:00.
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 w GdyniM.Onasch-Ptaszynska@godn.eu
888 336 715
Michał OlszewskiWychowanie fizyczneWtorek 16:45-17:45, Czwartek: 16:45 - 17:45. GODN: Czwartek 12:00 - 13:00Zespół Szkolno-Przedszkolnym nr 5 w GdyniM.Olszewski@godn.eu
Renata Wolińska Pomoc psychologiczno-pedagogicznaCzwartek 10:45 - 11:45 SP 18
Piątek 9.00 - 10.00 SP 18. GODN: Poniedziałek 10:45 - 11:45
Szkoła Podstawowa nr 18 w GdyniR.Wolinska@godn.eu
Stella Laudańska Język polski Poniedziałek: 13:45 - 14:45,
Środa: 07:45 - 08:45, GODN:
Czwartek 13:30 - 14:30
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w GdyniS.Laudanska@godn.eu