Spotkanie doradców metodycznych z Pomorskim Kuratorem Oświaty
Przedstawiciele Gdyńskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli wzięli udział w wyjątkowym spotkaniu „Śniadanie z kuratorem”, zorganizowanym specjalnie dla nauczycieli-doradców metodycznych z województwa pomorskiego. Wydarzenie stało się przestrzenią do podjęcia kluczowych tematów związanych z rozwojem regionalnej edukacji. Skupiliśmy się na wypracowaniu rozwiązań, które realnie odpowiedzą na codzienne wyzwania stojące przed pomorskimi szkołami. Spotkanie Dowiedz się więcej







