„Porozmawiaj-my o edukacji w Gdyni” – zaproszenie na drugie spotkanie

Opublikowane przez Justyna Olewińska w dniu

Stowarzyszenie Educational Cha(lle)nge, Muzeum Emigracji w Gdyni, Gdyński Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, Gdyński Zespół Wsparcia dla Oświaty i Biuro ds. Jakości Życia mają przyjemność zaprosić na drugie spotkanie w ramach cyklu „Porozmawiaj-my o edukacji w Gdyni”, które odbędzie się 12 grudnia w Spilno Gdynia (ul. Starowiejska 25) w godz. 16.30-18.30.

Spotkanie rozpoczniemy od prezentacji inspiracyjnej, w trakcie której przedstawimy Państwu dobre praktyki w edukacji związane z wypracowanymi przez nas priorytetami, czyli współpracą, kompetencjami miękkimi i akceptacją, które dzieją się w Gdyni i nie tylko.

Następnie przejdziemy do pracy w grupach, w czasie której zaprosimy Państwa do zaprojektowanie modelowej szkoły idealnej. W drugiej kolejności przekształcimy założone cele w realne wraz z próbą oceny – co można zrobić już dziś, aby zmienić sytuację w szkole na lepsze? W trakcie spotkania będzie również możliwość zgłoszenia swojej szkoły lub przedszkola do realizacji wybranego priorytetu.

Oczywiście nie zabraknie przestrzeni na otwartą dyskusję, żeby móc usłyszeć głosy wszystkich uczestników i uczestniczek procesu edukacyjnego!

Wstęp wolny, obowiązują zapisyhttps://forms.gle/bNNy6ZXgn3rFFCEB8.

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu.

Stowarzyszenie Educational Cha(lle)nge
tel. 668677733