Microsoft Teams – czat, połączenia, współpraca (szkolenie on-line)

Opublikowane przez Wojciech Jankowski w dniu

Serdecznie zapraszamy na szkolenie dotyczące pracy na platformie Microsoft Teams, która włączana jest do pracy szkoły w coraz większej liczbie placówek.

W ramach szkolenia dla nauczycieli– nauczysz się jak wykorzystać Microsoft Teams w swojej pracy. Dowiesz się jak wygląda zakładanie zespołów klasowych, planowanie spotkania, dołączenie i uczestnictwo w spotkaniu on-line, komunikacja z uczniami i nauczycielami (czat, rozmowa, wideo) sprawdzanie obecności, przekazywanie materiałów edukacyjnych, przekazywanie i ocenianie zadań. Nauczysz się w praktyczny sposób tworzyć własne zasoby dyskowe w chmurze za pomocą usługi OneDrive jak i sposób ich udostępniania. Dowiesz się podstaw o korzystaniu z aplikacji dostępnych w chmurze. Dowiesz się jak tworzyć testy oraz ankiety w Forms oraz prezentacje w Sway. Pokaże Ci jak łatwo przypisywać zadania domowe i ustalać jasne terminy.


Chmura MIcrosoft Office jest to środowisko umożliwiające pracę nauczycielom, szkole w trybie zdalnym, prowadzić lekcje w trybie mieszanym (blended learning) oraz wspomagać organizację szkoły. Office 365 jest dostępny dla placówek oświatowych w naszym kraju bezpłatnie.

Zapisz się na szkolenie: