Zapraszamy na II Konferencję Asy Internetu 10 lutego 2022 r.

Opublikowane przez Beata Chojnowska-Gąsiorek w dniu

Lubimy wspierać ważne wydarzenia edukacyjne👏Dlatego pędzimy do Was z ważną informacją!

Wiecie, że już w tym tygodniu 10 lutego odbędzie się Konferencja Asów Internetu❤ Wydarzenie bezpłatne kierowane do uczniów, rodziców i nauczycieli.

Konferencję poprowadzą: Justyna Suchecka, Krzysztof Horwat, Agnieszka Chomicka-Bosy, Paweł Pindur i Robert Janowski.

📍I PANEL KONFERENCJI dla klas 0-3 przeprowadzą: Marta Florkiewicz-Borkowska (Pani FloBo) i Krzysztof Jaworski, Natomiast dla klas 4-8: Monika Mikołajczuk, Joanna Apanasewicz i Kamil Paździor.

📍II PANEL KONFERENCJI w godz. 15-17 jest skierowany do grona pedagogicznego. To okazja na spotkanie takich edukatorów jak: Dariusz Martynowicz, Małgorzata Rosalska i Magdalena Śniegulska.

📍Ostatni III PANEL KONFERENCJI będzie rozrywkowym zakończeniem konferencji. W godz 18-19 odbędzie się Turniej Asów Internetu, który poprowadzi Robert Janowski. Wezmą w nim udział: supertata.tv – Marcin Perfuński, Agnieszka Jankowiak-Maik (Babka od histy), Dawid Łasiński (Pan Belfer – nauczyciel z Internetów), Kira Sukhoboichenko, Jakub Tomczak i Maja Sołtysik.

📍Więcej informacji na temat konferencji (oraz możliwość zapisania się) znajdziecie tutaj: https://konferencjaasyinternetu.pl/

Zespół programu Asy Internetu zapraszają również na bezpłatne szkolenia związane z Internetem i cyberbezpieczeństwem kierowane właśnie do nauczycieli. Wystarczy krótka rejestracja: https://forms.gle/kH4UPnxsmgFcFjuq6

😃