I Ogólnopolska Konferencja „Czas na Progres. W górę w serca! MoTYwacJA, SamoświaDOMość uczniów i nauczycieli” 19-20.03.2022 Gdańsk

Opublikowane przez Wojciech Jankowski w dniu

Serdecznie zapraszamy wszystkich nauczycieli i dyrektorów na I Ogólnopolską Konferencję „Czas na Progres. W górę w serca! MoTYwacJA, SamoświaDOMość uczniów i nauczycieli”, która odbędzie się 19-20.03.2022 w Gdańsku (ZSP nr 5 w Gdańsku). Patronat objął Gdyński Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.

Przedstawiamy Wam pełen program I Ogólnopolskiej Konferencji Czas na Progres. Organizatorzy postarali się żeby każdy znalazł w niej coś dla siebie. Przewidzianych jest 200 miejsc na wydarzenie stacjonarne w Gdańsku oraz tyle samo na wydarzenie online. Jakie są jeszcze atuty tego wydarzenia?

1. Świetni prelegenci i prelegentki, którzy są gwarancją inspiracji, pozytywnej energii zarówno stacjonarnie, jak również online. Wśród prelegentów nasz doradca metodyczny z Informatyki Beata Chojnowska- Gąsiorek.

2. Miejsce konferencji-Gdańsk-możliwość połączenia udziału w konferencji z warsztatem na plaży i spacerem brzegiem morza .

3. Przystępne dla każdego ceny- udział stacjonarny-199 zł, online-129 zł z możliwością uzyskania dofinansowania z placówki (wystawiamy faktury z odroczonym terminem płatności).

4. Podczas wydarzenia zorganizowane będą konkursy z nagrodami.

5. Możliwość otrzymania autografów do publikacji książkowych naszych prelegentów.

6. Szansa poznania nowinek na stoiskach partnerów i wystawców.

7. Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie o udziale z akredytowanej placówki doskonalenia.

Spójrzcie sami na program i wybierzcie jedną z opcji: stacjonarnie lub online.

Opisy warsztatów oraz linki do zapisów znajdziecie na stronie konferencji: https://progresownia.com.pl/konferencja-gdansk-2022/