Szkolenie rady pedagogicznej w Przedszkolu nr 29 w Gdyni

Opublikowane przez Monika Piekarz w dniu

12 marca 2024 miałam przyjemność poprowadzić radę pedagogiczną w Przedszkolu nr 29 w Gdyni na temat: Moje zasoby – mój sukces. W poszukiwaniu inspiracji do pracy.
W przyjaznej atmosferze, w formie warsztatowej wraz z nauczycielami wychowania przedszkolnego poszukiwaliśmy swoich mocnych stron, zasobów i tych przestrzeni naszego temperamentu które pomagają nam w rozwoju, kreatywności i czerpaniu radości z pracy. To było ciekawe spotkanie w gronie ambitnych, twórczych i otwartych nauczycieli. Mam nadzieję, że będziemy miały okazję spotkać się ponownie.

Monika Piekarz

Pedagog i doradca zawodowy w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Gdyni, nauczyciel doradztwa zawodowego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Gdyni. Doradca metodyczny w Gdyńskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli, Aktywny uczestnik Gdyńskiej Sieci Doradców Zawodowych oraz uczestnik i organizator konferencji doradczych. Realizator warsztatów zawodoznawczych skierowanych do dzieci i młodzieży oraz spotkań dla rodziców. Realizator projektów takich jak: Marzec na obcasach, Gdyńska Giełda Szkół, Ogólnopolski Tydzień Przedsiębiorczości. Propagator wykorzystywania nowych technologii w pracy doradczej. Jej specjalność to praca z uczniami i rodzicami mająca na celu wybór szkoły adekwatnej do predyspozycji, zainteresowań i możliwości ucznia. Chętnie wspiera nauczycieli doradztwa zawodowego dzieląc się swoim doświadczeniem, metodami pracy i umiejętnościami. Uważa, że „nie ma złych szkół, są tylko źle wybrane”. Miłośniczka historii (szczególnie Anglii i Szkocji).