Stres i wypalenie zawodowe.

Opublikowane przez Anna Zięba w dniu

Szkolenie Rady Pedagogicznej w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Malborku.

W dniu dzisiejszym, w malborskim ośrodku wychowawczym, miałyśmy zaszczyt prowadzić warsztat poświęcony jednemu z najważniejszych tematów w pracy w ostatnich czasach: Jak radzić sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym. Była to okazja do wspólnego zgłębienia tej istotnej problematyki.

Podczas spotkania poruszyłyśmy tematy związane z mechanizmami stresu, reakcją naszego organizmu na stres oraz jego konsekwencjami, jakim jest wypalenie zawodowe.

W trakcie warsztatów uczestnicy mieli okazję do rozwiązywania zadań problemowych dotyczących sytuacji stresowych wynikających z ich pracy. To praktyczne podejście pozwoliło nie tylko na wymianę doświadczeń, ale również na bezpośrednie zastosowanie zdobytej wiedzy. Ponadto, udało nam się podzielić z uczestnikami praktycznymi narzędziami do zarządzania czasem oraz metodami wsparcia emocjonalnego i psychicznego w środowisku pracy.

Dziękujemy każdemu uczestnikowi za aktywny udział, zaangażowanie i chęć do dzielenia się własnymi doświadczeniami oraz pomysłami. Wasze wskazówki i refleksje są dla nas niezwykle cenne i pomagają w kształtowaniu jeszcze lepszego programu szkoleń.

Zachęcamy do dalszego uczestniczenia w naszych warsztatach i szkoleniach.

Oferta GODN:

Anna Zięba, Marzena Paradowska

Anna Zięba Marzena Paradowska #edukacjagdynia#współpraca#szkoła#szkoleniadlaedukacjiKlasAniaFacetka od matmy