Gdyńska Sieć Doradców Zawodowych rozpoczęła nowy rok spotkaniem w Spilno Gdynia. Nie mogło tam nas zabraknąć. Doradcy zawodowi ze szkół podstawowych i średnich, Urzędu Pracy w Gdyni, Fundacji Gospodarczej i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych podnosili swoje kompetencje dzięki szkoleniu Doroty Derheld-Grędy nt. "Zrealizowane postanowienia noworoczne? Tak! To możliwe!" oraz mogli skorzystać z konsultacji naszej doradczyni Moniki Piekarz.

Spotkanie Gdyńskiej Sieci Doradców Zawodowych

Opublikowane przez Monika Piekarz w dniu

Gdyńska Sieć Doradców Zawodowych rozpoczęła nowy rok spotkaniem w Spilno Gdynia. Nie mogło tam nas zabraknąć. Doradcy zawodowi ze szkół podstawowych i średnich, Urzędu Pracy w Gdyni, Fundacji Gospodarczej i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych podnosili swoje kompetencje dzięki szkoleniu Doroty Derheld-Grędy nt. „Zrealizowane postanowienia noworoczne? Tak! To możliwe!” oraz mogli skorzystać z konsultacji naszej doradczyni Moniki Piekarz.


Monika Piekarz

Pedagog i doradca zawodowy w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Gdyni, nauczyciel doradztwa zawodowego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Gdyni. Doradca metodyczny w Gdyńskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli, Aktywny uczestnik Gdyńskiej Sieci Doradców Zawodowych oraz uczestnik i organizator konferencji doradczych. Realizator warsztatów zawodoznawczych skierowanych do dzieci i młodzieży oraz spotkań dla rodziców. Realizator projektów takich jak: Marzec na obcasach, Gdyńska Giełda Szkół, Ogólnopolski Tydzień Przedsiębiorczości. Propagator wykorzystywania nowych technologii w pracy doradczej. Jej specjalność to praca z uczniami i rodzicami mająca na celu wybór szkoły adekwatnej do predyspozycji, zainteresowań i możliwości ucznia. Chętnie wspiera nauczycieli doradztwa zawodowego dzieląc się swoim doświadczeniem, metodami pracy i umiejętnościami. Uważa, że „nie ma złych szkół, są tylko źle wybrane”. Miłośniczka historii (szczególnie Anglii i Szkocji).